Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jakie środki do prania tapicerki foteli ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jakie środki do prania tapicerki foteli ?

    jak w O I mi cewka nawalała, to szarpał, dopóki sie nie rozgrzał, ale jeździł. A żeby w ogóle zgasnąć i

    Strach jeździć - jak by to było podczas wyprzedzania? Mi to wygląda na cos poważniejszego, chyba że nowsze silniki sa tak robione, że jak tylko coś piardnie - to stają dęba. :shock:

  • #2
    jakie środki do prania tapicerki foteli ?

    Witam , jakie środki polecicie do usunięcia plam z siedzeń oraz na tapicerce ? dziękuję za pomoc

    Komentarz


    • #3
      Ja ze swojej strony mogę zasugerować Ci abyś poczekał aż sie zrobi ciepło i wypożycz sobie odkurzacz z Komfortu wypożyczenie 1 zł a środek do odkurzacza ok. 54. Ja w ten sposób wyczyściłem 2 samochody i dodatkowo jeszcze pare dywanów w domu. Z efektów pracy jestem zadowolony. A wracając do tematu jaki środek to wypróbowałem kilka i każdy pozostawiał jakiś tam osad na tapicerce. Mozę nie umiejętnie jakoś to robiłem Ostatni środek jaki miałem to był Castrola nano coś tam kupiony na stacji BP.

      Komentarz


      • #4
        W każdym komforcie jest taka usługa? Wypożyczenie na prawdę kosztuje 1 zł? :shock: Na jak długo?
        Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

        Komentarz


        • #5
          Na każdą dobę wypożyczenia odkurzacza należy zakupić jedno opakowanie wybranego koncentratu do wykładzin:
          011923 - Koncentrat do naturalnych wykładzin dywanowych - cena 51,99 zł
          011924 - Koncentrat do wykładzin dywanowych - cena 51,99 zł
          Jedno opakowanie wystarcza do wyczyszczenia ok. 30-40 m2 powierzchni dywanów, wykładzin czy tapicerki (również samochodowej)

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Pixon
            W każdym komforcie jest taka usługa? Wypożyczenie na prawdę kosztuje 1 zł? :shock: Na jak długo?
            Zgadza sie wypożyczenie to koszt 1 zł ale musisz u nich kupić środek czyli wyjdzie cos koło 55 zł. Wypożyczenie na 24 h + zostawienie kaucji zwrotnej 300 zł Wiecej info

            tu Jak bedziesz brał odkurzacz to upomni sie o małą ssawke do tapicerki samochodowej.

            Komentarz


            • #7
              Dzięki Panowie! Super informacja Szkoda tylko, że teraz się tak zimno zrobiło :/
              Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

              Komentarz


              • #8
                ja proponuje oddać auto do prania parowego, teraz już jest zimno i trudno bez ogrzewanego garażu samemu czyścić wnętrze, a później dobrze je dosuszyć,
                ja za kompletne pranie PAROWE (bez podsufitki- uparłam się aby wogóle jej nie dotykać ) z czyszczeniem plastików i myciem z zewnątrz zapłaciłam 120 zł, byłam bardzo zadowolona z efektów i wnętrze nie było przemoczone, a lekko wilgotne- szybciutko wyschło, więc polecam mycie

                Komentarz


                • #9
                  agusia906, dziękuję za propozycję. Jednak wycieczka do Zamościa nie wchodzi w rachubę. W Łodzi za pranie parowe liczą sobie minimum 150 zł, tyle samo co za pranie odkurzaczem piorącym. W tym momencie prać nie zamierzam, zaciekawiła mnie jedynie oferta Komfortu. Być może zrobię takie coś na wiosnę. No chyba, że listopad nam spłata figle i się zrobi coś w okolicach 10 °C to wtedy mógłbym spróbować.
                  Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X